Taahhütlü internet kullananlar ve “bu son olsun bir daha asla” diyenler için TurkNet’ten TaahhütSayar!
Taahhüt bitiş tarihinizi bize gönderin, mevcut servis sağlayıcınız sizi taahhüde tekrar ikna etmeden, başka fırsatları değerlendirmenizi sağlayalım. Bu arada TurkNet’in taahhütsüz, kotasız Özgür İletişim Paketi’ne geçerseniz ne mutlu bize. Çok fazla beklemek istemiyorsanız, haberiniz olsun TurkNet 120 TL’ye kadar taahhüt cayma bedelinizi karşılıyor!

Taahhüdünüzü biz sayalım,
siz keyfinize bakın!

Taahhütlü bir hizmet aldığınızda, taahhüdünüz bitmeden genellikle sizinle temasa geçilir ve hizmetinizin devamı için yeni bir teklif ile taahhüt yenilemesi yapılmak istenilir. Eğer bu teklifler sırasında piyasada hangi paketler var, kaç para, ne gibi imkânlar sunuluyor bilmiyorsanız, evet dediğiniz teklif alabileceğiniz en iyi hizmet olmayabilir. TaahhütSayar’ın amacı bu süreçte sizi vakitlice uyarıp gelecek teklifler karşısında hazırlıklı olmanızı sağlamak. Hemen aşağıdaki formu doldurun ve TaahhütSayar’lı olun! Sizin yerinize taahhüdünüzün bitiş zamanını biz takip edelim, sizi bilgilendirelim, vakti gelince de sizi arayarak, TurkNet'in taahhütsüz, kotasız ve gerçek sınırsız internet dünyasına davet edelim. Bizi seçerseniz elbette mutlu oluruz, ama bizi seçmezseniz bile seçeneklerinizi bilerek vereceğiniz bir kararın sizi her zaman daha mutlu edeceğine inanıyoruz. TurkNet'te buluşmak dileğiyle.

Aşağıdaki bilgileri lütfen eksiksizce doldurun. Merak etmeyin bilgilerinizi sadece taahhüt bitiş tarihinizi size hatırlatmak, size taahhüt hakkında önemli bilgiler vermek ve doğru zamanda aramak için kullanacağız. Kesinlikle başkalarıyla paylaşmayacağız.

Size hitap etmemiz için.

Taahhütle ilgili zaman zaman size önemli bilgiler göndereceğiz ve taahhüt bitiş tarihinizi hatırlatacağız.

Taahhüt bitiş tarihinize yakın bir zamanda sizi arayabilmemiz için.

Bunu öğrenmeliyiz ki, sizi doğru zamanda arayalım ve tarihi size hatırlatabilelim. Taahhüt bitiş tarihi bazı operatörler faturaya yazıyor. Örneğin Türk Telekom faturalarında ikinci sayfada. Mevcut servis sağlayıcınızı arayarak da öğrenebilirsiniz.

Bu alanı doldurmanıza gerek yok ama bize iletmek istedikleriniz varsa buyurun yazın.

Taahhüdüm bitmeden bana ulaşıp taahhüt bitiş tarihimi hatırlatmanıza onay veriyorum.
(Sizinle sadece bu amaçla ve sabrınızı taşırmadan iletişim kuracağız ve dediğimiz gibi asla bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayacağız.)
EvetHayır